Årets Monter Business Arena 2019
Förra veckan befann sig Croisette på Business Arena Stockholm för tredje året i rad och gick för första gången hem med ett fantastiskt pris: Årets Monter.Croisette strävar alltid att vara nytänkande. Det visade sig på BARE 2019 där varken den största eller dyraste montern vann. Croisette Real Estate Partner tog hem priset för Årets Monter 2019 tack vare glädje, engagemang och nytänk.
Det är kul att uppmärksammas lite extra för den ansträngning vi gjort för att skapa en attraktiv och uppskattad monter. Vi är väldigt tacksamma över alla som har röstat på Croisette till årets monter!
- Sandra Amin, Head of Marketing & Communications på Croisette Real Estate Partner.
Bilder från fastighetsmässan:
Sista bilden är tagen av: Elias Ljungberg
Är du på jakt efter professionell fastighetsrådgivning? Läs mer om oss eller kontakta oss redan idag!
Nyfiken på våra affärsområden? Läs mer om lokalförmedling, värdering & analys, transaktionsrådgivning samt kompetensförsörjning.
Vill du jobba hos oss? Sök någon av våra tjänster under Karriär.
För mer information kontakta:

